DAMLA BEYİN FONKSİYONLARINI GELİŞTİRME MERKEZİ

Damla Beyin Fonksiyonlarını Geliştirme Merkezimiz 2014 yılında Hatay-Antakya'da hizmete girdi. Temel amacımız hizmet alanında var olan bir eksikliği gidermektir. Bu süreçte danışanlarımızla sorun çözme odaklı bir çok başarıya imza attık. Daha nice yıllara hep birlikte diyoruz.

Vizyon

Dayandığı değerlerden aldığı güçle geleceği kuşatan, lider insanlara yol çizmektir. 

DAMLA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Toplumumuzun değerlerinden kaynaklanan güçlü kurum kültürüyle, Amatör ruhlu bir profesyonel yönetim anlayışını, ilkeliliği ve paydaşlarının mutluluğunu esas alan danışmanlık hizmetiyle geleceği şekillendirme sorumluluğuna sahip idealist bireylere rota çizmektir. Türkiye'nin önde gelen danışmanlık şirketleri arasında olmak ve Türkiye düzeyinde adını duyurmak vizyonuna sahiptir.

Misyon

Bu toprakların değerleri ile evrensel insanî değerleri özümseyen, hayata hazır, mutlu ve özgür bireyler için varız.

DAMLA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Bu toprakların değerleri ile evrensel insani değerleri özümsemiş, Çağdaş yaşamın gerektirdiği bilgi ve becerileri kuşanmış, Farklılıkları, zenginlik olarak algılayabilecek demokratik olgunlukta, Kendisiyle barışık ve öz güven sahibi, Liderlik özellikleri ile donatılmış, Estetik beğenileri gelişmiş, İdealist ve üretken, Mutlu ve özgür bireylerle yolculuk yapmak misyonuyla hareket eder.