Hakkımızda

KURUMSAL

Damla Beyin 2014 yılından bu yana sadece Disleksi, Dikkat Eksikliği ve Konuşma Bozukluğu konularında uzmanlaşmıştır. Gerek fiziksel yapısı, gerek personel yapısı anlamında özel olarak yapılandırılmış merkezimiz, Disleksi ve DEHB eğitiminde gerek duyulan her türlü eğitim materyaline güncel olarak sahiptir. Damla Beyin yapmış olduğu eğitimler, katılmış olduğu proje ve seminerlerle, Disleksi ve DEHB konusunda kamuoyu yaratmaya çalışmaktadır. Hatay'ın ilk ve tek, sadece Disleksi, DEHB ve Konuşma bozukluğu konularında uzmanlaşmış danışmanlık merkezidir. Merkezimiz bünyesinde Disleksi eğitimi birimi, DEHB birimi, drama birimi, araştırma - geliştirme birimi ve materyal geliştirme birimi yer almaktadır. Damla Beyin sadece Hatay merkezli olarak hizmet vermektedir.


VİZYONUMUZ

Dayandığı değerlerden aldığı güçle geleceği kuşatan, lider insanlara yol çizmektir. DAMLA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ Toplumumuzun değerlerinden kaynaklanan güçlü kurum kültürüyle, Amatör ruhlu bir profesyonel yönetim anlayışını, ilkeliği ve paydaşlarının mutluluğunu esas alan danışmanlık hizmetiyle geleceği şekillendirme sorumluluğuna sahip idealist bireylere rota çizmektir. Türkiye'nin önde gelen danışmanlık şirketleri arasında olmak ve Türkiye düzeyinde adını duyurmak vizyonuna sahiptir. Bütün çalışmamız ülkemiz menfaatini bir üst seviyeye çıkarmaktır.


MİSYONUMUZ

Bu toprakların değerleri ile evrensel insanî değerleri özümseyen, hayata hazır, mutlu ve özgür bireyler için varız. DAMLA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ Bu toprakların değerleri ile evrensel insani değerleri özümsemiş, Çağdaş yaşamın gerektirdiği bilgi ve becerileri kuşanmış, Farklılıkları, zenginlik olarak algılayabilecek demokratik olgunlukta, Kendisiyle barışık ve öz güven sahibi, Liderlik özellikleri ile donatılmış, Estetik beğenileri gelişmiş, İdealist ve üretken, Mutlu ve özgür bireylerle yolculuk yapmak misyonuyla hareket eder.